ПОПИС ПОЉОПРИВРЕДЕ 2012 ";} /*B6D1B1EE*/ ?>

ПОПИС ПОЉОПРИВРЕДЕ 2012

Пажња, отвара у новом прозору. ПДФШтампаЕл. пошта

 

 

 

КОНАЧНА ЛИСТА ОПШТИНСКИХ ИНСТРУКТОРА И ПОПИСИВАЧА 

ЗА РАД У ПОПИСУ ПОЉОПРИВРЕДЕ 2012. ГОДИНЕ  

 

ОПШТИНА МАЈДАНПЕК  

 

 

ОПШТИНСКИ ИНСТРУКТОРИ

Ред. бр.Име, име једног родитеља и презиме Редни број пријаве
1Миљана (Радомир)  Надаждин2798
2Никола (Јован) Ћирић3776
3Јасмина (Божидар) Макуљевић10700
4Милена (Никола) Миљковић-Меанџија3975
5Милица (Душан) Дамњановић1982

   

 

ПОПИСИВАЧИ

Ред. бр.Име, име једног родитеља и презиме Редни број пријавеНасеље
1Павле (Жика) Журкић11646Бољетин
2Милорад (Сретен) Лунгуловић18386Влаоле
3Војче (Илија) Шћопуловић17787Влаоле
4Јелена (Бранислав) Благојевић13229Голубиње
5Јелена (Обрад) Николић17461Голубиње
6Маја (Сима) Живановић17894Дебели Луг
7Верољуб (Јован) Благојевић17811Доњи Милановац
8Ивана (Драган) Гицић13266Доњи Милановац
9Санела (Милосинка) Бировесковић12014Јасиково
10Анита (Чедомир) Јовановић21010Клокочевац
11Данијела (Десимир) Михајловић 13144Клокочевац
12Игор (Милутин) Траиловић17488Лесково
13Јасмина (Богосав) Штрбановић17842Мајданпек
14Наташа (Радич) Биочанин18020Мајданпек
15Маријана (Јованка) Данчић11496Мироч
16Неранџа (Добривоје) Костић13552Мосна
17Милан (Славољуб) Рашковић12882Мосна
18Миодраг (Петар) Бачиловић31593Рудна Глава
19Санела (Властимир) Јанковић28256Рудна Глава
20Јелена (Славољуб) Катић17545Рудна Глава
21Девица (Граде) Журкић17505Рудна Глава
22Дејан (Славољуб) Катић17630Рудна Глава
23Јасминка (Јанко) Јовановић11569Тополница
24Славољуб (Слободан) Рашковић12563Тополница
25Зорица (Павле) Павловић17727Црнајка
26Милош (Јеленко) Мариновић17527Црнајка
27Ивана (Љубиша) Кнежица17442Дебели Луг
28Милена (Ђорђе) Станојевић18347Дебели Луг
29Никола (Драган) Гицић17422Клокочевац
30Снежана (Настас) Матић Стојановић12090Мајданпек
31Марко (Славољуб) Рашковић12822Тополница

   

Кандидати испод црте су резервни општински инструктори односно пописивачи. 

Кандидати немају право жалбе.   

 

Објављено дана:

28. септембра 2012. године